Jdi na obsah Jdi na menu
 


MH starší

3. 5. 2019

cara.jpg

 

Družstvo 2018

https://lh3.googleusercontent.com/ke-rvVPo2cRT-gMH9xGKFkvRaKTsw5J1dhPED9JajkFKSfvLlya0mdN3gZO3jt6ZRvp8j4QAiqUZEFPOVXoOksatdS_nXjjWvbQlMg8yFVKcRiXO69MIqjyWhj-6uQoFQSdacmEaQg=w648-h864-no

Barbora Krejčová - koš, Kristýna Vondrušková - savice, Doubravka Zábojová - stroj,  Anna Dočekalová - strojVojtěch Krejčí - béčka, Jáchym Pech - rozdělovač, Tereza Vondrušková - P. proud, Eliška Nečadová - L. proud

 

Nejlepší čas: 13,18 (Liga MH Boršov - 1. pokus)

1. místo v okresní lize

 

cara.jpg

Družstvo 2017

https://lh3.googleusercontent.com/ke-rvVPo2cRT-gMH9xGKFkvRaKTsw5J1dhPED9JajkFKSfvLlya0mdN3gZO3jt6ZRvp8j4QAiqUZEFPOVXoOksatdS_nXjjWvbQlMg8yFVKcRiXO69MIqjyWhj-6uQoFQSdacmEaQg=w648-h864-no

Kristýna Vondrušková - koš, Barbora Krejčová - savice, Anna Dočekalová - stroj, Tereza Vítková - béčka, Vojtěch Krejčí - béčka, Jáchym Pech - rozdělovač, Tereza Vondrušková - P. proud, Eliška Nečadová - L. proud

 

Nejlepší čas: 14,05 (Liga MH D. Cerekev - 2. pokus)

3. místo v okresní lize

 

cara.jpg

Družstvo 2016 A

https://lh3.googleusercontent.com/ke-rvVPo2cRT-gMH9xGKFkvRaKTsw5J1dhPED9JajkFKSfvLlya0mdN3gZO3jt6ZRvp8j4QAiqUZEFPOVXoOksatdS_nXjjWvbQlMg8yFVKcRiXO69MIqjyWhj-6uQoFQSdacmEaQg=w648-h864-no

Aneta Kosová - koš, Valerie Pechová - savice, Karolína Pechová - stroj, Vojtěch Krejčí - béčka, Šimon Nečada - rozdělovač, Tereza Vítková - P. proud, Kateřina Palánová - L. proud

 

Nejlepší čas: 13,93 (Liga MH - Boršov - 2. pokus)

2. místo v okresní lize

 

cara.jpg

Družstvo 2016 B

p1100503_600x400.jpg

Kristýna Vondrušková -koš, Barbora Krejčová - savice, Anna Dočekalová - stroj, Panská Lhota - béčka, Jáchym Pech - rozdělovač, Tereza Vondrušková - P. proud, Eliška Nečadová - L. proud

 

Nejlepší čas: 16,29 (Liga MH - D. Cerekev - 2. pokus)

4. místo v okresní lize

 

cara.jpg

Družstvo 2015

p1100503_600x400.jpg

Aneta Kosová - koš, Valerie Pechová - savice, Kája Pechová - stroj, Jan Sedláček - béčka, Šimon Nečada - rozdělovač, Tereza Vítková - P. proud,Kateřina Palánová - L. proud

 

Nejlepší čas: 14,90 (Vítonice)

2. místo v okresní lize

 

cara.jpg

 

Družstvo 2014

p1220401_600x450.jpg

Aneta Kosová - koš, Valerie Pechová - savice, Kája Pechová - stroj, Jan Sedláček - béčka, Šimon Nečada - rozdělovač, Tereza Vítková - P. proud,Kateřina Palánová - L. proud

 

Nejlepší čas: 15,54 (Liga MH Telč 1. p.)

5. místo v okresní lize

 

cara.jpg

 

 Družstvo 2013

2013-06-22_14-02_580x435.jpg

 

Katka Hartmanová - koš, Aneta Kosová - savice, Pavlína Pechová - stroj,Jan Sedláček - béčka, Šimon Nečada - rozdělovač, Lucie Aldorfová - P. proud, Nikola Götthansová - L. proud

 

 Nejlepší čas: 14,16 (Dolní Cerekev - 1. pokus)

2. místo v okresní lize

 

cara.jpg

 

Družstvo 2012

pa060049a_600x450.jpg

Katka Hartmannová - koš, Nikola Götthansová - savice, Pavlína Pechová - mašina, Sára Habbermannová - béčka, Lucie Aldorfová - P. proud, Šárka Růžičková - L. proud

 

Nejlepší čas: 15,02 (Dolní Cerekev - 2 p)

6. místo v okresní lize

 

cara.jpg

 

Družstvo 2011

p9040053_600x450.jpg

Kateřina Hartmanová - koš, Katka Vejvodová - savice, Pavlína Pechová - mašina, Šimon Habermann - rozdělovač, Nikola Getthansová - P. proud, Šárka Růžičková - L. proud

 

Nejlepší čas: 16,25 (Telč 1. pokus)

 

cara.jpg

Družstvo 2010

p9260059_600x450.jpg

Katka Hartmanová - koš, Katka Vejvodová - savice,

Pavlína Pechová - mašina, Sára Habermannová - béčka, Barbora Lazárková - rozdělovač, Nikola Gotthansová - P. proud, Šárka Růžičková - L. proud

 

 Nejlepší čas: 18,50 (Jihlava)

 

 

cara.jpg

Družstvo 2009

p8140087_500x375.jpg

 

 

 

cara.jpg

Družstvo 2008

 

Lukáš Vopálenský - koš
Tomáš Bláha - savice
Zdeněk Hartman - stroj
Jiří Komůrka - béčka
Lukáš HartmanBarbora Lazárková - rozdělovač
Radek VopálenskýKatka Hartmanová - P. proud
Tomáš VeselýPavlína Pechová - L. proud

 

cara.jpg

 

Družstvo 2007

jezena2007_006_600x450.jpg

 

Tomáš Bláha - savice, Denisa Lazárková - savice,

Zdeněk Hartman - stroj, Jiří Komůrka - béčka,

 

Lukáš Hartman - rozdělovač, Barbora Lazárková - rozdělovač, Radek Vopálenský - P. proud, Katka Hartmanová - P. proud,Tomáš Veselý - L. proud, Pavlína Pechová - L. proud,

Lukáš Vopálenský - koš

 

Čas: 19,51 (Brtnice)

Čas: 19,19 (Sedlejov)

 

 

cara.jpg

 

Družstvo 2006

hojkov066_359x243.jpg

 

 

 

Komůrka Jiří, Toman Vojtěch, Pechová Pavlína, Pospíchal Jan, Vítek Jindra, Hartman Zdeněk, Hartman Lukáš 

(Hojkov)

 

Čas: 17,87 (Sedlejov)

 

 

cara.jpg

 

Družstvo 2005

hubenov051_600x480.jpg

Komůrka Jiří, Toman Vojtěch, Vítková Vlasta, Pospíchal Jan, Ferko Jakub, Hartman Zdeněk, Hartman Lukáš (okrsková soutěž Hubenov) 

 

Čas: 18,00 (Hubenov)

sedlejde050_600x450.jpg

 

Toman Vojta, Pospíchal Jan, Ferko Jakub, Hartman Lukáš
Hartman Zdeněk, Komůrka Jiří, Ferková Beata

 

Čas: 21,80 (Sedlejov)

jihlavade05_361x262.jpg

 

Toman Vojta, Pospíchal Jan, Ferko Jakub, Hartman Lukáš, Hartman Zdeněk, Vítková Vlasta, Vítek Jindra

 

Čas: 23,87 (Jihlava)

 

cara.jpg

Družstvo 2004

telcde051_600x451.jpg

 

 

Toman Vojta, Pospíchal Jan, Ferko Ondřej, Ferková Beata, Hartman Lukáš, Hartman Zdeněk, Vítková Vlasta, Komůrka Jiří, Ferko Jakub

Čas 24,77 (Telč)

 

bors0419_600x450.jpg

 

Jakub Ferko, Ondřej Ferko, Jiří Komůrka, Beata Ferková, Vlasta Vítková, Jindřich Vítek, Zdeněk Hartman, Lukáš Hartman