Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše NEJ


POŽÁRNÍ ÚTOK

ŽENY
Široké hadice Nejrychlejší výsledný čas: 19,69   Brtnice 2007
  Nejrychleji sražený terč: 18,97 levý Strachońovice 2008
Úzké hadice Nejrychlejší výsledný čas: 17,37   Pavlov 2009
  Nejrychleji sražený terč: 17,01 levý Radotice 2015 
Nástřikové terče, široké hadice 28,98   Krajské kolo Petrovice 2008

 

MUŽI
Široké hadice Nejrychlejší výsledný čas: 19,13   Kamenice 2009
  Nejrychleji sražený terč: 19,13 pravý Kamenice 2009
Úzké hadice Nejrychlejší výsledný čas: 16,85   JOL - Pavlov 2013
  Nejrychleji sražený terč: 16,56 levý Pavlov 2012
2B - Široké hadice Nejrychlejší výsledný čas: 18,46   Krasonice 2008
  Nejrychleji sražený terč: 18,14 levý Krasonice 2008
2B - Úzké hadice Nejrychlejší výsledný čas: 14,91   Mladoňovice 2013
  Nejrychleji sražený terč: 14,52 levý Sedlejov 2009
Nástřikové terče, širkoé hadice 27,04   Krajské kolo Petrovice 2008

 

MH MLADŠÍ 
Nejrychlejší výsledný čas: 14,98   Příseka 2015
Nejrychleji sražený terč: 14,51 pravý Boršov 2015

 

MH STARŠÍ
Nejrychlejší výsledný čas: 13,93   Boršov 2016- 2. pokus
Nejrychleji sražený terč: 13,21 levý D. Cerekev 2017 - 2. pokus


ŠTAFETA

ŽENY 77,88 Okresní kolo Polná 2007 Ivana Pechová ml., Petra Nečadová, Martina Pechová, Petra Kosová
MUŽI 63,68 Okresní kolo Polná 2007 Vojta Toman, Jan Pech (Fukar), Vojta Žanda, Michal Štumar

 



100 M PŘEKÁŽEK

ŽENY
Petra Nečadová 19,82 Mistrovství ČR v Přerově 2008
Ivana Pechová ml. 20,50 Okresní kolo Polná 2007
Barbora Lazárková 21,03 Okrsková soutěž Hubenov 2014
Martina Pechová 22,55 Krajské kolo Petrovice 2008
Andrea Pechová 23,69 Okresní kolo Polná 2007
Blanka Seemannová 24,47 Okresní kolo Batelov 2008
Iva Vacková 24,48 Krajské kolo Petrovice 2006
Míša Kličková 24,69 Krajské kolo Petrovice 2007
Lucka Aldorfová 25,?? Okrsková soutěž Hubenov 2014
Petra Kosová - Svobodová 26,40 Krajské kolo Petrovice 2007
Markéta Seemannová 26,52 Krajské kolo Petrovice 2008
Ivana Pechová st. 27,16 Krajské kolo Petrovice 2007

 

MUŽI
Vojta Žanda 18,53 Krajské kolo Petrovice 2007
Michal Štumar 19,48 Okresní kolo Batelov 2008
Jan Pech (Fukar) 20,19 Okresní kolo Batelov 2008
Vojta Toman 21,31 Okrsková soutěž Hubenov 2014
Zdeněk Vacek 21,90 Okresní kolo Polná 2007
Jan Pech (Sedláčků) 22,12 Okrsková soutěž Ježená 2007
Zdeněk Hartman 22,74 Okresní kolo Batelov 2008
Pavel Krejčí 23,30 Krajské kolo Petrovice 2008
Jiří Nečada 23,55 Okresní kolo Batelov 2008
Ladislav Bulant 23,88 Okresní kolo Třešť 2006
Martin Kos 24,22 Krajské kolo Petrovice 2007
Jan Pospíchal 25,59 Okrsková soutěž Hubenov 2014
Lukáš Hartman 33,53 Okrsková soutěž Hubenov 2014
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář