Naše NEJ
10. 6. 2019
POŽÁRNÍ ÚTOK
ŽENY | ||||
Široké hadice | Nejrychlejší výsledný čas: | 19,69 | Brtnice 2007 | |
Nejrychleji sražený terč: | 18,97 | levý | Strachońovice 2008 | |
Úzké hadice | Nejrychlejší výsledný čas: | 17,37 | Pavlov 2009 | |
Nejrychleji sražený terč: | 17,01 | levý | Radotice 2015 | |
Nástřikové terče, široké hadice | 28,98 | Krajské kolo Petrovice 2008 |
MUŽI | ||||
Široké hadice | Nejrychlejší výsledný čas: | 19,13 | Kamenice 2009 | |
Nejrychleji sražený terč: | 19,13 | pravý | Kamenice 2009 | |
Úzké hadice | Nejrychlejší výsledný čas: | 16,85 | JOL - Pavlov 2013 | |
Nejrychleji sražený terč: | 16,56 | levý | Pavlov 2012 | |
2B - Široké hadice | Nejrychlejší výsledný čas: | 18,46 | Krasonice 2008 | |
Nejrychleji sražený terč: | 18,14 | levý | Krasonice 2008 | |
2B - Úzké hadice | Nejrychlejší výsledný čas: | 14,91 | Mladoňovice 2013 | |
Nejrychleji sražený terč: | 14,52 | levý | Sedlejov 2009 | |
Nástřikové terče, širkoé hadice | 27,04 | Krajské kolo Petrovice 2008 |
MH MLADŠÍ | |||
Nejrychlejší výsledný čas: | 14,98 | Příseka 2015 | |
Nejrychleji sražený terč: | 14,51 | pravý | Boršov 2015 |
MH STARŠÍ | |||
Nejrychlejší výsledný čas: | 13,18 | Boršov 2018 - 1. pokus | |
Nejrychleji sražený terč: | 12,84 | levý | Boršov 2018 - 1. pokus |
ŠTAFETA
ŽENY | 77,88 | Okresní kolo Polná 2007 | Ivana Pechová ml., Petra Nečadová, Martina Pechová, Petra Kosová |
MUŽI | 63,68 | Okresní kolo Polná 2007 | Vojta Toman, Jan Pech (Fukar), Vojta Žanda, Michal Štumar |
100 M PŘEKÁŽEK
ŽENY | ||
Petra Nečadová | 19,82 | Mistrovství ČR v Přerově 2008 |
Ivana Pechová ml. | 20,50 | Okresní kolo Polná 2007 |
Barbora Lazárková | 21,03 | Okrsková soutěž Hubenov 2014 |
Martina Pechová | 22,55 | Krajské kolo Petrovice 2008 |
Andrea Pechová | 23,69 | Okresní kolo Polná 2007 |
Blanka Seemannová | 24,47 | Okresní kolo Batelov 2008 |
Iva Vacková | 24,48 | Krajské kolo Petrovice 2006 |
Míša Kličková | 24,69 | Krajské kolo Petrovice 2007 |
Lucka Aldorfová | 25,?? | Okrsková soutěž Hubenov 2014 |
Petra Kosová - Svobodová | 26,40 | Krajské kolo Petrovice 2007 |
Markéta Seemannová | 26,52 | Krajské kolo Petrovice 2008 |
Ivana Pechová st. | 27,16 | Krajské kolo Petrovice 2007 |
MUŽI | ||
Vojta Žanda | 18,53 | Krajské kolo Petrovice 2007 |
Michal Štumar | 19,48 | Okresní kolo Batelov 2008 |
Jan Pech (Fukar) | 20,19 | Okresní kolo Batelov 2008 |
Šimon Nečada | 21,24 | Kraj dorostu Chotěboř 2019 |
Vojta Toman | 21,31 | Okrsková soutěž Hubenov 2014 |
Zdeněk Vacek | 21,90 | Okresní kolo Polná 2007 |
Jan Pech (Sedláčků) | 22,12 | Okrsková soutěž Ježená 2007 |
Zdeněk Hartman | 22,74 | Okresní kolo Batelov 2008 |
Pavel Krejčí | 23,30 | Krajské kolo Petrovice 2008 |
Jiří Nečada | 23,55 | Okresní kolo Batelov 2008 |
Ladislav Bulant | 23,88 | Okresní kolo Třešť 2006 |
Martin Kos | 24,22 | Krajské kolo Petrovice 2007 |
Jan Pospíchal | 25,59 | Okrsková soutěž Hubenov 2014 |
Lukáš Hartman | 33,53 | Okrsková soutěž Hubenov 2014 |
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář