Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ženy

5. 8. 2016

Družstvo B - 2018

 

14_600x417.jpg

Aneta Kosová, Petra Nečadová, Denisa Lazárková - koš

Lucie Žandová, Martina Pechová, Kateřina Hartmanová - savice
Kája Pechová - stroj
Bára Lazárková, Valča Pechová - béčka
Vendula Cahová, Denisa Lazárková - rozdělovač
Tereza Vítková - P. proud
Petra Nečadová, Aneta Kosová, Bára Lazárková - L. proud

 

Nejrychlejší čas 20,49 široké  Ježek - Šimanov


Celkové umístění Putovní ježek 2018 - 1. místo 

 

 

cara.jpg

 

Družstvo A - 2017

koš - Sára Habermannová

savice - Kateřina Hartmanová

stroj - Martina Pechová

béčka - Bára Lazárková

rozdělovač - Denisa Lazárková

pravý proud - Lucka Aldorfová

levý - Michala Kodysová

 

 

Nejrychlejší čas 18,84 JOL - Vranín 

Celkové umístění v JOL 2017 - 3. místo

 

Družstvo B - 2017

 

14_600x417.jpg

Petra Nečadová, Bára Lazáková - koš
Martina Pechová, 
Katka Hartmanová, Lucie Žandová - savice

Kája Pechová - stroj
Bára Lazárková, Valča Pechová - béčka
Denisa Lazárková, Katka Palánová - rozdělovač
Tereza Vítková - P. proud
Aneta Kosová - L. proud

 

 

Nejrychlejší čas 23,43  Okrsek Milíčov - pohár 

 

cara.jpg

Družstvo 2016

 

koš - Kateřina Hartmanová, Lucie Chalupová

savice - Sára Habermannová

mašina - Martina Pechová

béčka - Bára Lazárková

rozdělovač - Denisa Lazárková

pravý proud - Ivana Pechová

levý proud - půjčeno

 

Nejrychlejší čas 18,09 Radotice

4. místo v JOL 2016 - 46 bodů

 

cara.jpg

Družstvo  - 2015

 

14_600x417.jpg

Katka Hartmanová - koš
Martina Pechová - savice
Bára Lazárková - mašina
Šárka Růžičková - béčka
Denisa Lazárková - rozdělovač
Lucka Aldorfová - P. proud
Jana Kosová - L. proud

 

Nejrychlejší čas: 20,55 široké - Okrsková soutěž Ježená 2

Nejrychlejší čas: 17,48 úzké - Radotice - (půjčená strojnice a levý proud)

Celkové umístění v JOL  4. místo

 

cara.jpg

 

Družstvo A - 2014

14_600x417.jpg

Katka Hartmannová - koš

Sára Habermannová - savice

Martina Pechová -  mašina

Bára Lazárková - béčka

Denisa Lazárková - rozdělovač

Ivana Pechová - p. proud

Jana Kosová - l. proud

 

Nejrychlejší čas: 17,51 úzké - JOL Stará Říše

V JOL 2014 SE UMÍSTILY NA 1. MÍSTĚ

 

 

Družstvo B - 2014

 

14_600x417.jpg

Koš - není

Savice - Kateřina Vejvodová

Mašina - Petra Nečadová

Béčka - Šárka Růžičková

Rozdělovač - není

P. proud - Lucie Aldorfová

L. proud - Nikola Göthansová

 

Nejrychlejší čas: 20,92 úzké - Okrsková soutěž Hubenov - pohár

 

cara.jpg

 

Družstvo A - 2013

 

14_600x417.jpg

 

Katka Hartmanová - koš
Sára Habermannová - savice
Martina Pechová - mašina
Petra Nečadová/Bára Lazárková - béčka
Denisa Lazárková - rozdělovač
Ivana Pechová - P. proud
Bára Lazárková/Petra Nečadová - L. proud

 

Nejrychlejší čas: 18,54 úzké - JOL Nevcehle

 

 

Družstvo B - 2013

 

Béčka - Šárka Růžičková

P. proud - Lucie Aldorfová

L. proud - Nikola Göthansová

 

Nejrychlejší čas: 21,76 široké - Bílý Kámen

 

 

cara.jpg

 

Družstvo 2012

pa060046a.jpg

Katka Hartmannová - koš
Sára Habermannová - savice
Ivana Pechová - mašina
Bára Lazárková - béčka
Bára Lazárková/Denisa Lazárková - rozdělovač
Jana Kosová/Ivana Pechová - P. proud
Petra Nečadová - L. proud

 

Nejrychlejší čas: 18,11 úzké - JOL - Dolní Němčice

 

cara.jpg

 

 Družstvo 2011

p1000564_600x382.jpg

Markéta Seemannová/Lucie Žandová - koš
Lucka Chalupová/Martina Pechová - savice
Ivana Pechová - mašina
Bára Lazárková - béčka
Denisa Lazárková - rozdělovač
Ivana Pechová ml. - P. proud
Petra Nečadová - L. proud

 

Nejrychlejší čas: 18,58 úzké - Kožichovice

 

cara.jpg

 

Družstvo 2010

okrskova_soutez_milicov_29-5_600x450.jpg

Markéta Seemannová/Andrea Pechová/Lucie Chalupová - koš
Pechová Martina - savice
Ivana Pechová - mašina
Bára Lazárková/Blanka Seemannová - béčka
Denisa Lazárková - rozdělovač
Ivana Pechová ml. - P. proud
Petra Nečadová - L. proud

 

Nejrychlejší čas: 18,50 úzké - Česká Bělá

 

cara.jpg

 

Družstvo 2009

ceska_bela_26-9_600x450.jpg

Iva Vacková - koš
Pechová Martina - savice
Ivana Pechová - mašina
Blanka Seemannová - béčka
Andrea Pechová - rozdělovač
Ivana Pechová ml. - P. proud
Petra Nečadová - L. proud

 

Nejrychlejší čas: 17,37 úzké - Pavlov

 

cara.jpg

 

Družstvo 2008

okres_batelov_088_600x450.jpg

Ivana Pechová - koš
Martina Pechová - savice
Romana Kosová - strojnice
Blanka Seemannová - béčka
Andrea Pechová - rozdělovač
Ivana Pechová ml. - pravý proud
Petra Nečadová - levý proud

 

Nejrychlejší čas: 19,21 Česká Bělá

 

cara.jpg

 

Družstvo 2007

 

nocni_soutez_v_telci_1.9.2007_037_600x450.jpg

Ivana Pechová - koš
Martina Pechová - savice
Romana Kosová - stroj
Míša Kličková- béčka
Andrea Pechová - rozdělovač
Ivana Pechová ml. - pravý proud
Petra Nečadová - levý proud

 

Nejrychlejší čas: 19,69 Brtnice

 

 

cara.jpg

 

Družstvo 2006

 

holky06.jpg

Pechová Martina
Vítková Martina
Vítková Klára
Křížková Simona
Křížková Markéta
Nečadová Petra
Kosová Petra

 

Nejrychlejší čas: 22,73 Telč

 

 

cara.jpg

 

Družstvo 2005

 

kameni051_600x450.jpg

Kosová Petra
Pechová Martina
Nečadová Petra
Křížková Simona
Křížková Markéta
Vítková Martina
Vítková Klára

 

Nejlepší čas 22,45 Česká Bělá

 

cara.jpg

 

 

Družstvo 2004

 

kameni042_600x450.jpg

Kosová Petra
Pechová Martina
Nečadová Petra
Křížková Simona
Křížková Markéta
Vítková Martina
Vopálenská Andrea

 

Nejrychlejší čas 23,80 Hojkov